iPhone 8 Plus

799.00

Description

Kapaciteti: 64GB, 256GB Ngjyra: Silver, Space Gray Ekrani: 5.8-inch Super Retina HD Lartësia (mm): 143.6 Gjerësia (mm): 70.9 Thellēsia (mm): 7.7 Pesha (gram): 174 Rezistent ndaj ujit dhe pluhurit Kamera: 12MP dual kamera me Portrait mode, Portrait Lighting (beta), 4K video deri në 60 fps Touch ID/Face ID Chip: A11 Bionic Opcionale: Karikimi Wireless Çfarë përmban paketimi fabrik nga Apple ?
  • iPhone me iOS 11
  • Ndëgjojset me Lightning Konektor
  • Lightning – 3.5 mm Adapter për kufje
  • USB prizë karikimi
  • Dokumentacioni
Konsumatorit i jipet kuponi fiskal dhe garancioni 1 vjeçar i pranuar ndërkombëtarisht në të gjitha pikat e autorizuara nga Apple.
Category:

There are no reviews yet.

0
0

(0 Preview)

Based on 0 ratings
Rating in details
  • 5
  • 4
  • 3
  • 2
  • 1
Be the first to review “iPhone 8 Plus”

Your email address will not be published. Required fields are marked *