iPhone X

1,149.001,349.00

SKU: N/A Category:

Description

Kapaciteti: 64GB, 256GB
Ngjyra: Silver, Space Gray
Ekrani: 5.8-inch Super Retina HD
Lartësia (mm): 143.6
Gjerësia (mm): 70.9
Thellēsia (mm): 7.7
Pesha (gram): 174
Rezistent ndaj ujit dhe pluhurit
Kamera: 12MP dual kamera me Portrait mode, Portrait Lighting (beta), 4K video deri në 60 fps
Touch ID/Face ID
Chip: A11 Bionic
Opcionale: Karikimi Wireless

Çfarë përmban paketimi fabrik nga Apple ?

  • iPhone me iOS 11
  • Ndëgjojset me Lightning Konektor
  • Lightning – 3.5 mm Adapter për kufje
  • USB prizë karikimi
  • Dokumentacioni

Konsumatorit i jipet kuponi fiskal dhe garancioni 1 vjeçar i pranuar ndërkombëtarisht në të gjitha pikat e autorizuara nga Apple.

Additional information

Memoria

256GB, 64GB

Ngjyra

Silver, Space Gray